Herní karty Historie

Léto s Oskarem – návod

Napsal:Publikováno: 12.1.2005  Score 49 (1/98)
 

Nádraží

Z koše u zastávky vylovte hamburger a dejte ho žebrákovi. Potkánka, kterého zašlápne, seberte taktéž a udělejte s ním to samé. Získané vousy použijte na okénko u dveří do baru. Uvnitř použijte pětikorunu na pravý automat a až se vzpamatujete z hrozného šoku, seberte z botníku sprej a klíč. Klíčem odemkněte dveře. Balík peněz si rozměňte u trafikanta, a to tak, že je použijete na trafiku. S drobáky už se snáze nakupují jízdenky, a tak stejným způsobem zakupte lístek do Kotěhůlek na nádraží u Duka Nukema. S lístkem v pravé ruce a úsměvem na tváři nastupte do vlaku.

Vlak

Ve vlaku nejprve navštivte bližší WC a vypůjčte si zrcadlo. S ním jděte do kupé číslo dvě a použijte ho na stařenku. Ta si bude mít s kým povídat a nechá vás, abyste si vzali tlačenku. Tu obratem doneste funícímu a hlady umírajícímu tlusťochovi do třetího kupé. Odtud zavítejte na vzdálenější WC a seberte ze země řetízek, který se bude náramně hodit Romům v kupé číslo čtyři. Knihu básní předejte dívce v prvním kupé a černochovi naproti nabídněte jednu Startku. Získané ameriky odneste do prvního kupé závislé krasavici. Vraťte se na chodbu a seberte něco na zemi, což jsou ve skutečnosti dvě fazolky, které pasují do nosu chrápajícímu Freddymu v kupé číslo tři. Až vám dívka dá fotku, opusťte kupé.

Zastávka v polích

Jděte k zastávce a vejděte do budky. Oplzlému nádražákovi dejte erotický plátek a vyjděte ven. Na zahrádce natrhejte květiny a nastupte do autobusu. Řidiči dejte pár peněz a posaďte se vedle Svatavy.

Les

Jděte k ohništi a seberte větev na obrazovce se seníkem. Zaskočte do lesa a na doupě použijte mrkev. Ubitého jezevcozajíce seberte a jděte k ohništi. Tam položte větev na ohniště a použijte na ni sprej. Na mírně toxickém ohýnku opečte nožem zpracovaného hlodavcosavce a jděte do seníku. Vylezte po žebříku nahoru a máte to za sebou. Vylezte ze seníku a jděte k autobusu a posléze i do něj.

Kotěhůlky

Z obnažené zdi vyberte cihlu a přes utrženou laťku v plotě vlezte na zahradu. Tam seberte bombarďáky a nožem přeřízněte šňůru na prádlo. Z dlouhého provazu udělejte nožem dva a ten kratší použijte na babiččino spodní prádlo. Do získaného pytle natrhejte zopár třešní. Projděte ze zahrady k okénku a vysklete jej cihlou. Na pařez použijte provaz a slezte po něm do domu. Uvnitř vyšplhejte po schodech a vstupte do kuchyně. Až přijdou stařečci, dejte babce květiny a seberte stoličku u stolu. Použijte ji na konvičku za dveřmi. Na zahradě uškubněte dědovi jeden lístek cannabis indica a dejte ho krávě ve chlívku. Použijte na ní stoličku a konvičku a pusťte se do dojení. Výsledek své práce odneste babce.

Klíčem od babky odemkněte žluté dveře a odejděte do vesnice. Tam se příliš nezdržujte a jděte rovnou k řece, kde poklepejte na rameno sedícímu rybáři. Až se rozloží, proberte se jeho ostatky a nalezeným klíčem odemkněte loďku nad splavem. Až se vzpamatujete, hoďte po klukovi v okně třešně a vylezte za ním nahoru Vzhledem k tomu, že se tam ale moc věcí dělat nedá, vraťte se do chalupy.

Ve dveřích do kuchyně se jaksi prapodivně kinklá děda. Vezměte si od něj foťák, jděte do fotolabu koupit film a stavte se i v obchodě vedle. Klikněte na baterie ležící mezi televizí a čepicemi a jsou vaše. Ted’ již stačí jen všechno poskládat dohromady, zajít do budky u řeky a na pravé okno použít píšťalku. Hotové snímky si nechte vyvolat a doneste je dědovi. Až si je vezme, zeptejte se ho na ně ještě jednou a dostanete další úkol. Dojít do hospody pro pivo. Tak se tam tedy vydejte.

Až budete v útulné vesnické nalévárně, dejte hospodskému džbán a objednejte si doň pivo. Než se natočí, popovídejte si s divným patronem a dejte mu fotku dívky z vlaku. Za odměnu dostanete pilulky pomáhající "ochablým" mužům. Vezměte si od hostinského pivo a vraťte se do chaloupky. Až si děda vezme džbánek i Penostav, odejděte na chvíli, a až se vrátíte, budou mít oba stařečci lepší náladu. Promluvte si o tom hlavně s babičkou, která vás pustí na zábavu.

V hostinci projděte rovnou do vedlejšího sálu a promluvte dvakrát s dívkou u stolu a věnujte jí svou kšiltovku. Až domluví, jděte do výčepní místnosti a oslovte dívku u stolu.

© DoMaS